Miliar

Wikipedia, Entziklopedia askea
1000000000
Kardinala 1000000000
miliar
Ordinala 1000000000.
miliargarren
Faktorizazioa
Beste sistema batzuetan
Erromatarra N/A
Bitarra 1110111001101011001010000000002
Hirutarra 21202002000210100013
Lautarra 3232122302200004
Bostarra 40220000000005
Seitarra 2431212453446
Zortzitarra 73465450008
Hamabitarra 23AA9385412
Hamaseitarra 3B9ACA0016
Hogeitarra FCA000020
Hogeitamaseitarra GJDGXS36

Miliarra mila milioi da, hau da, 109.

Kanpo estekak[aldatu | aldatu iturburu kodea]


Matematika Artikulu hau matematikari buruzko zirriborroa da. Wikipedia lagun dezakezu edukia osatuz.